top of page

Ekibimiz

Ferhan BIÇAKÇILAR - BAŞKAN

Gözde HEYBELİ -  GENEL   KOORDİNATÖR

122919646_3526094650839655_2767883624810

       Yaşar Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezundur. Amacı psikoloji bilimini kurumsal hayata uygulamak ve bu alanda geliştirmektir. Liderlik alanında Uluslararası Psikoloji Kongresine seçilmiş bir çalışması mevcuttur. Çeşitli kurumlarda staj yapmış olup alanla ilgili tecrübe sahibidir. Birçok eğitime katılmış olup Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Belgesi’ne sahiptir. Ayrıca İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, İşe Alım ve Mülakat Teknikleri Eğitimi, Satış Koçluğu Eğitimi, Eğiticinin Eğitimi Sertifikaları bulunmaktadır. Kariyerine Denge Danışmanlık Merkezinde, Koordinatör Kurumsal Danışman olarak devam etmektedir.

1970, İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Psiko­lojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana Bilim Dalı’nda lisans, aynı üniversitenin Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamış, bilim uzmanlığı unvanını almıştır. 1993 yılında başladığı mesleğinde 27 yılı geride bırakmıştır

Lisanslı Psikoterapist olan Bıçakçılar,

Alanıyla ilgili olarak birçok kurumda yüzlerce eğitim veren Bıçakçılar, devlet ve özel sektördeki birçok kuru­luşa da psikoloji bilimi çerçevesinde kurumsal danışmanlık ver­mektedir.

bottom of page