top of page

BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ?

 

Temelini; Türk toplumunun değerlerinden alan, gözünü dünyadaki gelişmelere dikmiş, ayakları yere basan, hizmet verdiği bilimin uygulama alanında 22 yıldır öncü…

 

HAKKIMIZDA

 

Denge PDM, 1998 yılında kurulmuştur. Denge PDM olarak hizmet götürdüğümüz kişi ve kurumlara çözüm odaklı olmayı ve hedeflerine ulaşmada destek olmayı, beklentilerinin ötesinde kendimizi adayarak, yaptığız her çalışmanın sorumluluğunu üstlenerek ilerlemekteyiz. Çalışmalarımızda stratejimiz, ilişkide bulunduğumuz kişi veya kurumların hedeflerine ulaşmada gerekli iç kaynakları harekete geçirerek, başarılarına, mutluluklarına gözlenebilir ve ölçülebilir değerler yaratarak alanımızda liderlik konumuna erişmektir.

 

DENEYİM

 

22 yıla dayanan tecrübemiz ve çalışma biçimimiz düşünüldüğünde alanımızda İzmir’de ilk kurumuz. Bugüne kadar bölgemizde birçok kişi ve kuruma destek verdik. Farklı özellikleri olan kurumlarla çalışmamız, tedarikçi olduğumuz kurumların ihtiyaçlarını, hedeflerini, problemlerini sürekli gözlemlediğimiz için çalışabilir bir kurumuz.

 

GİZLİLİK

 

Çalıştığımız kişi veya kurumla ilgili bilgileri bir başkası ile paylaşmıyor, karşılıklı güveni korumaya özen gösteriyoruz.

 

HEDEFLERİ ÖNEMSİYORUZ

 

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların hedeflerini önemsiyoruz, hedef oluşturmada sıkıntısı olanlara ise ihtiyaçlarını belirleyip hedef oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Ayakları yere basan, gözü gelecekte. Temeli bilimden, yolunu ülkemizin dokusundan alan çalışmalarımızla22 yıldır sizinleyiz.

MİSYONUMUZ

İlişkide bulunduğumuz kurumların hedeflerine ulaşmada gerekli iç kaynakları harekete geçirerek, başarılarına, mutluluklarına gözlenebilir ve ölçülebilir değerler yaratmak ve alanımızda liderlik konumuna erişmektir.

DEĞERLERİMİZ

Temelini psikoloji biliminden alan ve bu bilimin ışığında sizlerle birlikte yol almak isteyen bir kurumuz.  Amacımız sizlerin hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olmak ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak. Sizlerin potansiyellerinizi gerçekleştirmesinde sizlere katkı sağlamak. Sizlere her daim yardımcı olmak ve gerek eğitimlerimiz gerekse danışmanlık hizmetlerimizle her zaman çalıştığımız kurumların ilerlemesine katkı sağlamak.

bottom of page